תסכימו איתנו שהייתם רוצים שהעור שלכם יישאר צעיר ומתוח לנצח, אבל מה לעשות שהגוף שלנו מתבגר ומזדקן ועל כן העור לא נשאר רענן כמו שהיה כשהיינו צעירים. מה שכן, אפשר בהחלט לדאוג לטיפוח העור ואולי לנסות קצת לעכב את תהליך ההזדקנות שלו. המשיכו בקריאת המאמר ותגלו על מספר סודות, שאם תיישמו אותם, תוכלו בהחלט לשמור על עור הפנים שלכם.

מוצרי אנטי אייג'ינג

עלותם יכולה להסתכם במאות עד אלפי שקלים. רק קחו בחשבון שהם לא תמיד יראו תוצאות בהשוואה למוצרים הזולים יותר. שווה לכם לנסות קודם את המוצרים הזולים, לבחון את השפעתם על העור שלכם ולאחר מכן להתקדם למוצרים היקרים יותר.

דיאטה

נכון שדיאטה ואימוני ספורט יגרמו לכם להיראות רזים ובריאים יותר. מה שכן, קחו בחשבון שהרזון גם מביא לירידה בשומן הפנים, מה שיגרום לכם להיראות מבוגרים ומקומטים יותר. הדרך הנכונה היא לעשות ספורט במינון הנדרש (ולא יותר מדי) וכמו כן להקפיד על תזונה שמתאימה לכם.

נזקי השמש

השמש מזיקה לעור הפנים שלנו. זה לא משנה אם אתם הולכים ברגל או נמצאים בתוך האוטו, קרני השמש חודרות ומגיעות ישירות לעור שלנו. על כן, מומלץ למרוח קרם הגנה תמיד.

החלפת מוצרי קוסמטיקה

אל תחליפו מוצרי קוסמטיקה לעיתים קרובות. התחלתם עם סדרת מוצרים מסוימת, המשיכו איתה לפחות 21 יום ואז תבחנו את התוצאות. במידה והמוצר לא טוב, נסו להחליף אותו למוצר אחר.

שימוש בתוספי תזונה

לפני כל שימוש, יש להתייעץ כמובן עם רופא המשפחה שלכם. בשנים האחרונות, חברת אלטמן הוציאה תוסף תזונה בשם ביוסיל. הוא נחשב כמסייע לטיפוח ושמירה על עור הפנים.

נסו להפחית לחצים ומתחים

אם אתם מזעיפים את עור פניכם מדי יום, קח בחשבון שהעור עשוי להתפתח כזעוף ויהיו לכם קמטים (בגלל שהעור מאבד מהאלסטיות שלו במהלך השנים). נסו להיות רגועים ונינוחים ושמרו על הבעה שמחה. במידה ואתם סובלים מלחץ או מתח, נסו לעשות פעילות גופנית וכך תוכלו להרגיע את הגוף.

הרבו בשתיית מים

הידעתם שלמים יש תפקיד חשוב בשמירה על העור שלנו? מסתבר שהתאים שלנו מכילים אחוז גבוה של מים ועל כן, במידה ותקפידו על שתיית מים מדי יום, הדבר רק יתרום לטיפוח העור שלכם.

לרכישת תוספי תזונה במחירים משתלמים, הקליקו כאן