ביום ההולדת שלכם, בברכה שאתם מקבלים לכבוד החג ובכל פעם שאתם פוגשים במכרים שלכם, מברכים אתכם בברכת "רק בריאות". לא אחת נאמר כי בעת שיש בריאות – יש הכל. אכן, הבריאות הינה המפתח והבסיס להמון דברים טובים, ולשמחתכם גם יש לכם איך לשמור עליה.

1.תזונה נכונה – כאן הכל מתחיל

אורח החיים המודרני הכתיב קצב שלעתים קצת קשה לעמוד בו. אתם רוצים לקבל הכל כאן ועכשיו וליהנות ממהירות המתאפשרת הודות לטכנולוגיה – גם כשזה מגיע אל הצלחת שלכם. חלק נכבד מהבריאות שלכם מבוסס על האוכל שאתם אוכלים. מה תוכלו לעשות? לזנוח את הג'אנק פוד ולאכול אוכל טרי המבוסס על כל אבות המזון.

2.יחסי מין – מפתח חיוני לבריאות

אם יש דבר שחשוב לשמור עליו ולטפח אותו הוא יחסי המין עם בני הזוג שלכם. התשוקה מעוררת, מחיה והופכת אתכם לחיוניים יותר. הרצון להיות נאהבים לעולם לא תם, ודרך יחסי מין בריאים המבוססים על הדדיות, אהבה כנה וכימיה גופנית, אתם זוכים בבריאות. גם הגברים הבוגרים יותר נהנים מיחסי מין הודות לאפשרות של חיזוק כח גברא באופן טבעי.

3.מפעילים את המכונה החשובה מכל – הגוף שלכם

לא מצופה מכם לעשות פעילות גופנית בכל יום בשבוע, אך כן ישנה חשיבות עליונה להפעלת הגוף שלכם לפחות שלוש פעמים בשבוע. כל פעילות שתעשו מבורכת, ותוכלו לסכם אותה בהליכה עם חברים, ריצה או אימוני כוח. הפעילות הגופנית הינה זכות אדירה, והיא משפיעה גם על הגוף שלכם וגם על הנפש – כיחידה אחת. אל תוותרו לעצמכם! עוררו את המכונה החשובה הזו.

4.אל תפסיקו לצחוק

לא מעטים אלו המעידים כי הדבר שהם אוהבים יותר מכל הוא לצחוק. אל תפסיקו לצחוק! הצחוק משחרר אתכם מפחדים, מתחים ותקופות לחוצות. תנו לעצמכם לצחוק בקול, ודרכו להרחיב את נשמתכם. לא תאמינו אילו איכויות יש לצחוק ועד כמה הוא חיוני לבריאות שלכם. מופע סטנד אפ, ערב עם חברים או סדרה שאתם אוהבים – כל מה שגורם לכם להתגלגל מצחוק, הרי שהוא מבורך.

5.עשו את מה שאתם אוהבים

היופי חבוי בדברים הקטנים? לא רק הוא. הבריאות שלכם נמצאת גם בעיסוקים היום יומיים שלכם. קומו בבוקר אל יום שבו אתם עושים את מה שאת אוהבים, שלבו עצמכם בעשייה מפרה וחיונית לכם, הקיפו עצמכם באנשים עם תדר חיובי ומרומם ואל תוותרו על מפגשים עם המשפחה שלכם. הבריאות לגמרי כאן, ממש מתחת לאף שלכם.

 

לרכישת תוספי תזונה במחירים משתלמים, הקליקו כאן