תוספי תזונה לעור – מה מומלץ?

מי מאתנו אינה רוצה עור בריא וחיוני? בגיל צעיר לא היינו צריכים להתאמץ, אבל עכשיו זה הזמן לחשוף כמה סודות מהטבע שיכולים לשמור ואף להחזיר לכן את הברק והחיות לעור הפנים והגוף.

עור בריא מושפע מאוד מהבריאות הנפשית שלנו, מהשמחה והדאגות העוברות עלינו, בדיוק כשם שהוא מושפע מהסיבות החיצוניות כמו עישון, זיהום אוויר, חשיפה לשמש וסתם כוח הכבידה. לא תמיד קל ופשוט להתמודד עם כל הנזקים הסביבתיים והנפשיים, אבל בהחלט אפשר למנוע מהגוף שלנו כל תירוץ אחר ולספק לו את כל התמריצים האפשריים ממש מתוכנו, הרבה לפני המשחות והקרמים היקרים ולעיתים הבלתי מועילים. אז גם אם התבגרנו והגוף לא מספיק לייצר וזקוק לחיזוק של וויטמינים ואנרגיה אנחנו נדאג לו בעצמנו.

להלן מספר דוגמאות של סודות מהטבע של וויטמינים עוצמתיים שכל אחד מהם יכול לחולל שינוי מהפכני במצב העור שלנו:

הסוד לחיזוק תהליך מחזור הדם בתוכנו

בוודאי שמעתם על תהליך החמצון והזדקנות העור עקב דעיכה במחזור הדם, הפוגע ביכולת התאים להתחדש ולהישאר בחיוניותם. במשך אלפי שנים בארצות המזרח ובעיר בסין עושים שימוש בצמח בשם ג'ינקו בילובה. צמח זה מסוגל מאוד לשקם את רקמות העור אפילו התחתונות ובכך להשפיע על השכבות העליונות יותר ולשמור על מראה חזק, מתוח ויציב יותר, מבפנים החוצה.

עור בריא אבל לא שומני!

אתם בוודאי זוכרים תקופות אפלות של חצ'קונים ופצעי עור לא נעימים בגיל ההתבגרות הנגרמים כתוצאה מרמת שומן גבוהה בעור. ויטמין A יחד עם השפעה של וויטמין אחר בשם אבץ ישפיעו על רמת השומן בעור ובכך ישפיעו בצורה דרסטית על רמת הפצעונים וכן על מראה חי ובריא של העור. כמו כן וויטמינים אלה מסייעים בתחומים שונים אחרים בתחום השיער והנשירה, אצל שני המינים כאחד.

הגוף שלנו דואג לנו בעצמו! אבל לא לאורך זמן

זה לא סוד שהגוף שלנו מייצר בעצמו שיטות לשמירה על תפקודנו והמראה שלנו, אבל אם נתמקד בכבד שלנו, הרי שהוא בשלב מסוים מפסיק לייצר בכמות מספקת את אחת החומצות החשובות ביותר למראה עור בריא, ללא פיגמנטציה, ללא עדויות לדלקות בעור ומחלות עור שונות. לחומצה הזאת יש שם חומצה אלפא ליפואית, ולא צריך להתייאש כי הגוף הפסיק לייצר אותה בכמות מספקת. צריכה יזומה שלה ושל חומצות חיוניות נוספות ישפר את מראה העור וישמור עליו רענן, בריא ונקי מסימני הזדקנות לאורך שנים רבות.

לצפייה בתוספי תזונה המתאימים לעור הפנים, הקליקו כאן.