בשנים האחרונות, ניתן לראות צריכה של תוספי תזונה גם בקרב ילדים. סוג המזון שילדינו צורכים יכול שלא לספק להם את כל הויטמינים, המינרלים, נוגדי החמצון ומרכיבים נוספים שגופם דורש.
על מנת לענות על המחסור, ניתן לרכוש להם תוספי תזונה ולדאוג שיצרכו אותם מדי יום. כמובן בטרם הנטילה, יש להתייעץ עם רופא המשפחה.

אומגה 3

הוא מכיל חומצות שומן בלתי רוויות ומבוסס על שמן דגים טהור. דוגמה לתוסף כזה המכיל אומגה 3 הוא אלספה מקס.

alsepa_max_cmusot

פרוביוטיקה

מדובר על תוסף המכיל חיידקים ידידותיים, המסייעים לפעילות תקינה של מערכת העיכול וכמו כן תורמים למערכת חיסון חזקה יותר. כיום, תוספי הפרוביוטיקה מגיעים ככמוסות, טיפות או כסוכריות לעיסה.

ויטמין C

ידוע גם בשם "חומצה אסקורבית". הוא נמצא בפירות הדר כמו, תפוזים, אשכוליות, וכמו כן בירקות כגון, פלפל צהוב, פלפל אדום, ברוקולי, ועוד. הוא ידוע כמחזק את הגוף ובעיקר את מערכת החיסון.

לפני שאתם רוכשים תוספי תזונה לילדים – מה כדאי לבדוק?

שימו לב שיש תוספי תזונה של כל מיני חברות, עם מינונים שונים של החומרים הפעילים. בדקו שאתם רוכשים תוספי תזונה של חברות מוכרות בלבד. לפני שאתם נותנים לילדים תוספי תזונה, התייעצו עם רופא המשפחה. במידה והילדים סובלים ממחלות שונות, רגישויות או אלרגיות, ההתייעצות עם הרופא הכרחית ולא כדאי לוותר עליה. ישנם תוספי תזונה להם נלוות גם תופעות לוואי, קראו היטב את המצוין על קופסת התוסף ובמידת הצורך גם חייגו למוקד שירות הלקוחות לבירורים נוספים, במידה ויש לכם שאלות שאיש המקצוע אינו יודע להשיב עליהן.

תוספי תזונה הם עניין לא זול ועל כן מומלץ לבדוק מחירים, שכן הם עשויים להשתנות בהתאם למבצעים או לרכישה של מספר אריזות תוספים (שבדרך כלל גם מבטיחה לכם מחיר זול יותר).

 

המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה התוויה.
במידה ויש בעיה רפואית כלשהי משימוש בתוסף, יש לפנות לרופא המטפל ולפעול לפי ההנחיות שלו.
אם הינכם חולים במחלות כרוניות ונוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

לפני רכישת המוצר יש לקרוא את האזהרות ותופעות הלוואי שלו.