החיים המודרניים מציבים הרבה אתגרים עבור כל בן אדם שפעם הוא לא היה צריך להתמודד איתם. כך למשל בגלל התזונה המודרנית שרוויה במאכלים שמנים ובגלל העבודה שרובנו לא עושים ספורט או פעילות גופנית, אנשים רבים סובלים מבעיות של לחץ דם גבוה וכולסטרול גבוה.

 

כולסטרול גבוה יכול לגרום לתופעות רפואיות קשות כמו התקף לב או שבץ או תופעות "קלות" יותר כמו חולשה, סחרחורת וכאבי ראש. שימוש בתוסף להפחתת כולסטרול כמו נוסטרול יכולה לסייע לנו להוריד את כמות הכולסטרול הרע שיש לנו בדם.

 

נוסטרול – למה חשוב להוריד את הכולסטרול שלנו שיהיה נמוך?

נוסטרול יכול להיות תכשיר רפואי יעיל מאוד להורדת מדדי הכולסטרול הרע בגוף שלנו. חשוב מאוד להוריד את רמת הכולסטרול הרע שיש לנו בגוף כי הוא יכול לגרום לנזקים בלתי הפיכים הן בטווח הקרוב והן בטווח הרחוק.

 

כאשר יש לנו רמת שומנים גבוה בדם אנחנו נמצאים בסיכון גבוה יותר ללקות בהתקף לב. השומן בדם יכול להוביל לחסימה של עורקים ולבעיות בריאות רבות. בדרך כלל אנשים שיש להם הרבה שומן בדם סובלים גם מבעיות נוספות כמו לחץ דם גבוה או רמת סוכר גבוה בדם.

 

הצירוף של כל בעיות הבריאות הללו יכול להיות קטלני ולהוביל במקרים קיצוניים אף למוות או למחלות קשות מאוד שיותירו אותנו עם נכות ונזק בלתי הפיכים.

נוסטרול – איזה נזקים יכולים להיגרם כתוצאה מכולסטרול גבוה?

נוסטרול יכול לסייע לנו בדרך קלה מאוד להוריד את כמות הכולסטרול בגוף שלנו. כאשר יש לנו כולסטרול גבוה הגוף שלנו ניזוק מכך. השילוב של לקיחת תוסף התזונה נוסטרול ופעילות גופנית יומיומית יכול לסייע לנו לשלוט ברמת הכולסטרול והשומנים שיש לנו בדם כך שהם יהיו נמוכות ומאוזנות.

 

כאשר כל המדדים בדם שלנו כמו שומנים, סוכר, מלח, מינרליים, ויטמינים שונים והורמונים מאוזנים אנחנו יכולים להיות בטוחים כמעט לחלוטין שאנחנו בריאים. הגוף שלנו הוא מערכת כוללת וכאשר אחד מהממדים לא מאוזן כמו רמת השומנים בדם למשל כל הגוף שלנו יכול להיכנס למצב של לחץ ולצאת מאיזון.

 

 

לרכישת נוסטרול, חייגו אלינו : 03-673-1635