כורכום – יתרונות בריאותיים וסגולות

לכורכום יש סגולות ריפוי והוא מתאים לטיפול עבור דלקות, גזים, כאבי שיניים, כאבי בטן ועוד. ברפואה הסינית וההודית, לכורכום יש מקום של כבוד לא סתם. מסתבר שהחומר הפעיל העיקרי בכורכום הנקרא כורכומין משפיע לטובה על המוח והגוף האנושי והיעילות האנטי דלקתית שלו גבוהה מאוד.

כורכום – נוגד חמצון חזק ועוצמתי

אם הזכרנו מקודם את הרכב הפעיל שיש בכורכום – הכורכומין – נציין שהוא מהווה 3 אחוז משורש הכורכום ויש לו פעילות נוגדת חימצון ונוגדת דלקת.

כורכום לניקוי רעלים

לכורכומין יש יכולת לבצע תהליך של נטרול רעלנים מהכבד. בנוסף, הוא גם עשוי לעזור באיזון רמות אנזימי הכבד. בעקבות כך, הוא מסייע רבות לתהליכי ניקוי רעלים בגוף.

טוב ללב

הכורכומין יכול למנוע את ההצמדות של טסיות הדם. על ידי כך, אפשר להפחית סיכון להיווצרותם של קרישי דם, להתפתחות של טרשת העורקים וכמו כן להפחית סיכון ללקות במחלת לב כלילית. מעבר לכך, הוא גם יכול לעזור בהורדת כולסטרול ובהפחתת רמות השומן בדם.

אלצהיימר

על פי מחקרים שנעשו, נמצא שיש קשר בין הכורכום לבין האטה בהתקדמות של מחלת האלצהיימר.

איזון הורמונלי

על פי הרפואה הסינית, הכורכום נחשב כמזרים דם ועל כן הוא עשוי לעזור משמעותית באיזון הורמונלי.

טיפול בסרטן

על פי מחקרים, נמצא שהכורכומין יכול לדכא גידולים ממאירים, הנמצאים בשלב ההתחלתי שלהם. כך אפשר להצביע על פוטנציאל עצום שיש בו, הקשור במניעה וטיפול בסרטן.

איך לצרוך כורכום?

אפשר להשתמש בו כתבלין ולהוסיף אותו למאכלים שונים. מעבר לכך, אפשר לרכוש שורש כורכום, ולצרוך אותו בצורה של חליטה, מיצוי נוזלי, אבקה או בכמוסות של תוסף תזונה המכיל כורכומין.

רכישת תוספי תזונה המכילים כורכומין

אם אתם מעוניינים לרכוש תוספי תזונה המכילים כורכומין, תוכלו לעשות זאת באמצעות האתר שלנו. כמו כן, ניתן גם להתקשר אלינו: 03-673-1635 ואנו נשמח לסייע לכם בבחירת התוסף המתאים עבורכם.

רכישת תוספי תזונה נוספים

באתר שלנו תמצאו מגוון גדול של תוספי תזונה, ויטמינים ומינרלים. ההזמנה פשוטה, קלה ונוחה ויש גם שירות משלוחים לכל הארץ. אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה.