בשנים האחרונות, ניתן לראות עלייה משמעותית בנטילת תוספי תזונה. אלו מתאימים למגוון גדול של אוכלוסיות בהן, נשים בהריון, ילדים, סובלים ממחלות שונות ואנשים הרוצים לתחזק את הגוף ולהעשיר אותו בחומצות, מינרלים וויטמינים להם זקוק הגוף, על מנת להיות חזק ובריא יותר.

במאמר זה, נציג בפניכם, מספר תוספי תזונה מוכרים ונדבר על יעילותם לגוף והכי חשוב על היתרונות שהם מספקים עבורנו.

4 תוספי תזונה חשובים

מגנזיום UP – תוסף צמחי המכיל כמות גבוהה של מגנזיום אוקסיד, המופק ממעבדות ים המלח ועומד בדרישות בינלאומיות מחמירות. הרכבו כולל גם תוספת אשלגן לפעילות משלימה.

נוסטרול – תוסף המכיל חומצות שומן אומגה 3 וקו אנזים Q10. מומלץ לצרוך אותו בשילוב של דיאטה הכוללת פירות וירקות וכמו כן, להקפיד לשמור על אורח חיים בריא.

מגה גלופלקס – אחד התוספים הכי מדוברים בשנים האחרונות. מכיל גלוקוזאמין וכונדרואיטין. רכיב הכונדרואיטין מעכב יצירת האנזימים מפרקי סחוס ואילו הגלוקוזאמין מפחית דלקת על ידי עיכוב ייצור ציטוקינים הנמצאים בגופנו.

אלספה מקס – מכיל חומצות שומן מסוג אומגה 3. חומצות אלו נמצאות בדרך כלל במאכלים אותם אנו צורכים כגון, שמן סויה, אגוזים, עלים ירוקים, זרעי פשתן, זרעי צ'יה ועוד.

F0_0186_0284_magnezium_up4

נטילת תוספי תזונה

לפני שאתם מתחילים לנטול תוספי תזונה, יש לבצע בדיקות דם ולהתייעץ עם רופא המשפחה. אם אתם עומדים לעבור ניתוח ונוטלים תוספי תזונה, גם עליכם לדווח על כך לרופא. אם אתם סובלים ממחלות או בהריון, מומלץ לא להתחיל לקחת שום תוסף, לפני ייעוץ רפואי.

למה כדאי לשים לב כאשר רוכשים תוסף תזונה?

בדקו שעל גבי אריזת התוסף מופיע סמל GMP, המעיד על תנאי ייצור נאותים. מומלץ לרכוש את התוסף מחנות טבע מוכרת, רשתות הפארם או בתי מרקחת.

שימו לב, שעל אריזת התוסף מצוין טלפון של שירות הלקוחות של החברה שמוכרת אותו. אם אתם לא בטוחים שזהו התוסף המתאים עבורכם או יש לכם שאלות, מומלץ להתקשר לשירות הלקוחות או לשאול את המוכר, את כל השאלות שיש לכם לגבי התוסף.

נסו גם להשוות מחירים של תוספי התזונה, מדי פעם יש מבצעים במידה וקונים 2 אריזות של התוסף במקום אריזה אחת או שיש ירידות מחיר על תוסף כזה או אחר.

 

המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה התוויה.
במידה ויש בעיה רפואית כלשהי משימוש בתוסף, יש לפנות לרופא המטפל ולפעול לפי ההנחיות שלו.
אם הינכם חולים במחלות כרוניות ונוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

לפני רכישת המוצר יש לקרוא את האזהרות ותופעות הלוואי שלו.