מבצע!

Solgar יוביקווינול 100 מג 50 כמוסות

324.80 194.00

מק"ט: 033984026414 קטגוריות: ,

תיאור

יוביקווינול-

קו אנזים Q-10 הוא רכיב חיוני לשמירה על בריאות תאי הגוף וייצור תקין של אנרגיה. יוביקווינול (Ubiquinol) הוא צורתו המחוזרת של קו-אנזים (Q10 Ubiquinone) הנחשבת לעוצמתית ביותר 

חשיבות לקיחת קיו עשר בצורת יוביקווינול.

אי ספקית לב הינה אחת מן הבעיות הבריאותיות היותר חמורת הקשורות ללב. במצב כזה יש סיכוי של 50% בלבד לחיות יותר מ-5 שנים. אך מחקרים הראו שעם צריכת קואנזים Q-10, בצורתו היותר פעילה, יוביקוינול, הסיכוי לתמותה מדום לב קטן. מחקרים הראו שצריכת יוביקווינול מצמצת ב כ-50% סיבוכים שמתפתחים אחרי התקף לב, וב44% תמותה ממצבים כאלו..

אי ספיקת לב

אי ספיקת לב היא מצב בו הלב לא מסוגל לספק כמות מתאימה של דם וחמצן לכל אברי הגוף. מצב כזה יכול להתפתח עקב יתר לחץ דם, הסתיידות עורקים או התקף לב. אז הלב הולך ונחלש מאחר ואין הוא מקבל את הכמות הנאותה של ATP, אדנוזיד תרי פוספאט, מקור האנרגיה הדרוש ללב. לב בריא מסוגל לפעום ולשלוח דם, דרך אבי העורקים, בכמות מספקת לכל אברי הגוף. אולם , עם מחסור בATP, שקורה עם הפרעות במערכת ייצור האנרגיה בגוף, הלב נחלש ושוב אין הוא מסוגל לדחוף די דם לצרכי כל האברים. מצב זה מכונה “אי ספיקת  לב” והוא נובע מחולשת החדר השמאלי של הלב.

התוסף  יוביקווינול. שהוא מטבוליט של קואנזים Q10, עוזר למניעת מצבים פתולוגיים המביאים לאי ספיקת לב. זה כולל הפחתת הסתיידות עורקים שיפור בתפקוד שכבת הציפוי הפנימי בעורקים, האדנותל והגנה מפני נזק ללב.יוביקוינול עוזר, כאמור, בפני הסתיידות עורקים שמהווה את אחד המצבים הגורמים להתקף לב, ארוע מוחי ומחלות אחרות של כלי דם. הסתיידות עורקים נגרמת מסיבות רבות ובכללן כולסטרול LDL מחומצן, מצבים דלקתיים ממושכים, רמת סוכר גבוהה בדם, רמת שומנים גבוהה בדם, והפרעות נוספות. מחקרים הראו שיוביקווינול עוזר למניעת הנזק  של מרבית המצבים האלו. בקרב אנשים שעברו התקף לב ונטלו 150 מ”ג יוביקוינול ביום שנה ויותר, הסיכון לארוע לב נוסף ירד ב-46% יחסית למצב בקבוצת הביקורת. גם רמת כולסטרול HDL עלתה אצלם במידה משמעותית. נמצא גם שאצל מבוגרים שנטלו 120 מ”ג יוביקווינול ביום ובתוספת תמצית שום מיובשת, 1200 מ”ג ביום, היה הסיכון להחמרה בהסתיידות העורקים 4 פעמים פחות מזה של אלו שלא נטלו את התוספים האלו. יוביקווינול גם צמצם חמצון של כולסטרול LDL.

יוביקווינול משפר את תפקוד האנדותל

פעילות לקויה של שכבת האנדותל., שהיא ציפוי פנימי דקיקי של העורקים, מהווה סיכון רב להתפתחות הסתיידות עורקים ולמחלות לב וכלי דם. מצב כזה שכיח במיוחד אצל חולי סכרת או אנשים עם רמת שומנים גבוהה בדם. במחקרים רבים נמצא שיוביקווינול פותר בעיות כאלו באנדותל.

מתן של 300 מ”ג יוביקווינול  ליום עזר לחולים שהיו במצב קל עד בינוני של אי ספיקת לב. הוא שיפר ב 38% יכולת של התעמלות בהשוואה למצב של אלו שלא קיבלו את התוסף הזה. אצל חולי לב דרושה ביותר גמישות של דפנות כלי הדם, כדי שהלב יוכל לפעום במצבי לחץ.

יוביקוינול מגן מפני נזק ללב

 

מקור  co Q10 cobats congestive heart failure,by Martin Stien

 

 

 

 

 

מידע נוסף

משקל 0.00 kg
מידות 0.00 x 0.00 x 0.00 cm

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “Solgar יוביקווינול 100 מג 50 כמוסות”

מוצרים דומים

 • אלטמן סופר קיו 10 100 מג 60 כמוסות

  מבצע! 235.90 100.00
  הוסף לסל
 • סופר קיו -10 30 מ”ג

  מבצע! 96.20 48.00
  קרא עוד
 • סופר קיו 10 60 מ”ג

  מבצע! 266.00 84.00
  קרא עוד