טיפים פשוטים ויעילים לטיפוח הפנים

אי אפשר להילחם בסימני ההזדקנות, אך יש מספר טיפים פשוטים ויעילים, שיסייעו לכם לשמור על עור פנים צעיר ורענן.

עור הפנים הוא סימן ההיכר שלנו ובין הדברים הראשונים שרואים, כאשר פוגשים אותנו לראשונה. זו אחת הסיבות לכך שחשוב לשמור על טיפוח העור אך יש סיבה נוספת והיא שיפור הדימוי העצמי. כאשר העור שלנו נראה בריא ורענן, זה משפיע באופן עקיף גם על התחושה הפנימית שלנו ומסייע לבנות דימוי גוף בריא. אז איך עושים זאת נכון? באמצעות רשימת הטיפים הבאה.

עוברים לתזונה מאוזנת

מה שאנחנו מכניסים לגוף, משפיע על מראה העור. לכן רצוי להימנע מאכילת יתר של מתוקים, מוצרים שמנים ומטוגנים, אשר עלולים לגרום להופעת פצעונים בעור. שמירה על תפריט מאוזן, המכיל את כל אבות המזון, המינרלים והוויטמינים החיוניים לגוף, תסייע לשמור על עור פנים בריא ומטופח.

מתרגלים לשתות מים

שימו את כל השתייה הממותקת בצד והפחיתו בצריכת קפה, תה ואלכוהול. במקום זה, שתו מים והרבה. כמות המים המומלצת ליום עבור אדם בוגר היא בין 8-12 כוסות. המים מרווים את העור ומשפרים את רמת הלחות. את התוצאות תוכלו לראות לאחר מספר שבועות או חודשים בהם תתמידו בשתיית מים.

תוסף תזונה לשיפור מראה העור

לצד תזונה מאוזנת ושתיית מים, יש תוסף תזונה לשיפור מראה העור הנקרא ביוסיל, שניתן ליטול. קראו היטב את ההוראות המופיעות בגב המוצר כדי לראות מהו המינון המומלץ ומתי כדאי לקחת את התוסף.

אמצו שגרת טיפוח נכונה

חשוב מאד לאמץ שגרת טיפוח נכונה כבר מגיל צעיר, אך אם לא עשיתם זאת עד היום, לא מאוחר מדי להתחיל. הקפידו לנקות היטב את העור בכל יום, בוקר וערב ולהסיר היטב את האיפור. לאחר מכן, מרחו קרם לחות והבדילו בין קרם המיועד לשעות היום לבין קרם שמנוני וכבד יותר, המיועד לשעות הלילה. מלבד פעולות הטיפוח היומיומיות, קבעו לפחות פעם בחצי שנה תור לקוסמטיקאית.

טיפול קוסמטי מקצועי יסייע לניקוי יסודי של נקבוביות העור, פילינג עדין ושימוש במסכות לחות, סילוק נקודות שחורות וטיפול במצבים נקודתיים כמו יובש או פצעונים.