עצם המילה 'תוסף', תעיד בעצמה על משהו שמוסיף לתזונה ולאורח החיים הבריא של כל אחד. מטרתם של תוספי המזון ושאר הוויטמינים לסייע לנו בחוסרים בגוף ולעזור גם בירידה במשקל. בתוך תוספי המזון יש מרכיבים תזונתיים שכוללים מינרליים וויטמינים, צמחים מרפאים ועוד.

יש סוגים שונים ורבים של תוספי מזון שהיסודות שלה מסייעים לתפקוד של הגוף. הם יכולים לתמוך ולחזק אברים שונים בגוף כמו הכבד, העצמות, מערכת הדם ועוד. במאמר להלן נספק מידע אודות היתרונות וגם החסרונות של תוספי המזון וכיצד הם משפיעים על הורדת המשקל.

שילובים של תוספי מזון עם תזונה וכושר
תוספים, ויטמינים וכו', יסייעו לחיוניות ולבריאות הגוף שלנו. כגון ויטמין  A שמסייע לראיה שלנו ולגדילה של העצמות, בעוד ויטמין E מטרתו לחזק את מערכת החיסון ועוד. הצריכה של התוספים וכל השאר מיועדת למצב בו קיים חוסר בגוף, והתזונה לא מספקת את הוויטמינים הללו, מסיבות שונות כמו הימנעות מאכילת בשר או מוצרי חלב ועוד.

כמו כן, חשוב לדעת שוויטמינים ותוספי המזון לא מחליפים את התזונה הבריאה, ולכן נצרוך אותם תמיד במקביל למזון בריא כמו פירות וירקות, דגנים מלאים ועוף, השילוב של צריכת תוספי מזון יחד עם תזונה בריאה וכושר גופני יצליחו להשיג את המטרה ולשמור על בריאותינו.

יתרונות רבים לתוספי המזון שלנו
כפי שהוסבר לעיל, ישנן יתרונות רבים לוויטמינים שאותם אנחנו צורכים, את החוסר בהם ניתן לאבחן בבדיקות אצל רופא או נטורופת מומחה שידע להרכיב עבור כל אחד את התוספים המתאימים. בנוסף, תוספי מזון מסייעים מאוד גם במצבים של מחלות שונות כמו דיכאון, מחלת הסרטן, עייפות תמידית, בעיות עור, סוכרת, דלקות פרקים, לב ועוד מחלות רבות. לא פעם היעדר של תוסף מזון או ויטמינים עשויים לגרום לחולשה של הגוף, אנמיה, למצבי רוח קיצוניים ולחוסר מוטיבציה, לכן הם משמעותיים וחשובים.

חסרונות תוספי המזון
יחד עם המודעות לצריכה של תוספי המזון, ידוע כי תוספי מזון יכולים גם להשפיע לשלילה במידה ולוקחים יתר על המידה. הם יכולים לגרום לבעיות קשות, ולעיתים צריכה מוגברת יכולה לסכן חיים. הם יכולים להיות נטל ועומס על הכבד, לגרום לבעיה בכליות, ליצור תלות אצל האדם שלוקח אותם וגם לעלייה במשקל שלא לצורך.

הדיאטה של אואנה
בדיאטה של אואנה תוכלו להתרשם מהשילוב של כל האלמנטים, מה שמביא לתוצאות טובות, מהירות ולירידה במשקל. הדיאטה מורכבת מאכילה של חלבונים שהם רזים, בתוספת של אכילת ירקות ופירות עשירים בסיבים שמסייעים לפירוק עודף של שומנים, כל זה יחד עם נטילה של תוספי תזונה, ויטמינים ומינראליים ושתייה של תה ירוק יסייעו לשמירה על גוף בריא וחיוני.

למידע נוסף אתם מוזמנים לקרוא גם ביקורות על הדיאטה של אואנה