הרבה אנשים חושבים שתוספי תזונה ותוספי מזון, הם שם אחד לאותו הדבר. אך בפועל, לא כך הדבר. ישנם הבדלים משמעותיים בין השניים. תוסף תזונה, נלקח עם האוכל, על מנת להשלים חוסרים בויטמינים, מינרלים, סיבים תזונתיים, חומצות שומן, חומצות אמינו ועוד. יתרה מזאת, שימו לב שבשל כך, תוספי התזונה הנמכרים ברשתות הפארם, בבתי מרקחת של קופות החולים ובחנויות טבע, מגיעים בצורת טבליות, נוזל או כמוסות, אותם אפשר לאכול, ללא כל חשש. אלו מוצרים טבעיים, אך מומלץ לפני כל נטילה שלהם, להתייעץ עם רופא המשפחה וכמובן עם איש המקצוע שמוכר אותם.

במידה ואתם רוכשים תוסף תזונה, שימו לב שהוא מחברה מוכרת בעלת שם, שיש עליו סמל GMP, המעיד על תנאי ייצור נאותים ושמופיע על האריזה שלו, טלפון של שירות הלקוחות של החברה.

עיינו בקטלוג תוספי התזונה שלנו, הנמצא בתחתית הדף. אצלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של תוספים בהם, מגה גלופלקס, אלספה מקס, ביוסיל, נוסטרול, מגנזיום UP ועוד.

זאת להבדיל מתוספי מזון, המתווספים כחומרים המיועדים להעשיר את המזון שלנו במינרלים וויטמינים או כדי לשפר את הצבע, המרקם, הטעם ואפילו את התוקף שלו. על מנת שתוכלו לזהות את תוספי המזון, תוכלו להסתכל בתווית שיש על מוצרים שאתם קונים ולבדוק האם מופיעה האות E בתוספת מספר המופיע אחריה. אם תבדקו במנוע החיפוש "גוגל", תוכלו לדעת פרטים מדויקים על תוסף המזון. מומלץ במידת האפשר, לבדוק את הפרטים וכך לדעת האם תוסף המזון מופק מאמצעים טבעיים או סינתטיים. יתרה מזאת, ככל שתמעיטו בצריכת מוצרים עם תוספי מזון, כך תוכלו למנוע נזקים לגופכם.