איך תוכלו להאט את קצב הזדקנות העור שלכם, לשמור עליו ולטפח אותו? עקבו אחרי הטיפים המצוינים שלנו.

שתיית מים

יש להרבות בשתיית מים. כלומר להקפיד לשתות 6 עד 8 כוסות מים ביום, במיוחד בימים חמים. אחוז גדול מהמים נמצאים בתאים של עור הפנים שלנו. אם נשתה במידה מספקת, נוכל למנוע את התייבשות והתקמטות העור.

עור פנים נקי

יש לשמור כל הזמן על עור נקי. יש לשטוף את העור במים ובסבון טבעי. חשוב לבצע את הפעולה הזאת גם בבוקר וגם בערב. לאחר שטיפת עור הפנים, יש לנגב אותו בעדינות במגבת נקייה.

הגנה מפני השמש

הרי זה ידוע שחשיפה ממושכת לשמש, גורמת נזקים לעור הפנים. על כן, לפני שיוצאים מהבית, חשוב למרוח את עור הפנים עם קרם הגנה מתאים.

עישון

בעור ובפרט בעור הפנים, יש המון נימים. העישון מעלה את רמות חומצת חומצת האמינו הומוציסטאין והפגיעה המיידית היא בנימים. פגיעה כזאת משמעותה הרס העור וכמו כן עור נפול ועם קמטים.

תזונה

חשוב מאוד להקפיד על תזונה בריאה. כלומר להרבות במזונות המכילים אומגה 3, חלבונים, ויטמין A, אבץ וסלניום. מזונות כאלה יכולים להיות דגים, פירות, ירקות, אגוזים ועוד. מעבר לכך, מומלץ גם לשתות מיץ לימון. הוא מסייע לניקוי רעלים בגוף וגם משפיע לחיוב על עור הפנים.

מתחים

גם עור הפנים שלנו מושפע מלחץ ומתח. כלומר לא רק הגוף שלנו, אלא בעיקר גם העור שלנו. על כן, מומלץ לעשות פעילויות שנחשבות למרגיעות כמו, יוגה, מדיטציה, הליכה ועוד.

טיפוח

מומלץ להשתמש בקרם לחות להזנת עור הפנים בויטמינים וגם לשמירה עליו מפני קרינה.

תוספי תזונה

יש לא מעט תוספי תזונה הנחשבים מצוינים לטיפוח עור הפנים. אחד מהם הוא ביוסיל. מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה לפני נטילת התוסף.

לרכישת תוספי תזונה במחירים משתלמים, הקליקו כאן