איך לשמור על עור הפנים בתקופת הקיץ?

במהלך חודשי הקיץ, העור שלנו חשוף עוד יותר לכל מיני נזקים שעשויים להגרם לו עקב קרני השמש החזקות, הזיעה, החום והאבק. על כן, יש להקפיד לטפל בו כהלכה ולשמור עליו במשך כל תקופת הקיץ. בכמה צעדים פשוטים ובאמצעות אורח חיים בריא ונכון, תוכלו לשמור על עור הפנים, גם בקיץ הישראלי וגם כשתנאי מזג האוויר קיצוניים.
איך עושים זאת? קראו את הטיפים שלנו.

תזונה נכונה

זכרו, מראה העור שלנו מושפע מהתזונה שאותה אנו צורכים על בסיס יומיומי. תזונה הכוללת פירות וירקות ושתייה מרובה של מים (לפחות 8 כוסות ביום), עוזרות לנו לשמור על  עור הפנים במהלך כל ה שנה ובפרט בקיץ (בו העור שלנו חשוף לתנאים לא פשוטים). על פי מחקרים שנעשו בתחום, נמצא שמזונות כמו פטרוזיליה, שמיר, כוסברה ומזונות נוספים, עשויים להשפיע לטובה לא רק על הגוף שלנו, אלא גם על עור הפנים שלנו.

שימוש בקרם לחות

יש למרוח קרם פנים עם אחוזי לחות גבוהים ובתוספת של מקדם הגנה. בנוסף, זה הרי ידוע שהקרמים האיכותיים, עשירים בכל מיני רכיבים שתורמים לשמירה על עור הפנים וכמו כן עשירים גם בוויטמין C. על כל, למי מכם שרוצה לשמור על עור הפנים לא רק בתקופת הקיץ, אלא לאורך כל השנה, אז מומלץ לו בהחלט להשתמש באותם הקרמים. בזכות אותם הקרמים, העור מצליח לשמור על רמות הלחות הנדרשות לו.

טיפוח

עור הפנים זקוק לניקוי וטיפול מתאים. יש לנקות את העור בערב, לפני השנה וכמו כן להשתמש בסבון פנים על מנת להסיר תאים מתאים, לכלוך וזיעה שנספגו בעור. מלבד אלו, אפשר גם לבדוק תוספי תזונה המתאימים לטיפוח העור כמו, ביוסיל.

מוצרי איפור לקיץ

בקיץ, רצוי לבחור בתכשירי איפור קלילים. כאלה שיהיו עמידים למים ועדינים בגוונים שלהם. כך ניתן להנות ממראה קליל שמתאים לקיץ וגם מתחושת לחות נעימה.

להימנע מחשיפה לשמש

אחד הטיפים החשובים ביותר. יש להגביל את משך זמן החשיפה לשמש. מעבר לכך, רצוי שלא לשהות בחוץ בשעות החמות (כלומר בין 12 ל-15 בצהריים). בשעות האלה קרני השמש חזקות ביותר ויכולים להיגרם נזקים לעור הפנים.