הרי לכולנו ידוע, שככל שהזמן עובר, אנחנו מזדקנים. כחלק מתהליך ההזדקנות המשפיע על העור, הוא הופך להיות פחות מתוח ויותר נפול. מעבר לתהליך ההזדקנות הטבעי, יש גורמים נוספים המשפיעים על מראה העור שלנו בהם, הקרינה לשמש, עישון מופרז, צריכת אלכוהול, השמנת יתר, הריון, תזונה לא בריאה ועוד. ככל שהעור נפול, יהיו גם יותר קמטים והוא יהיה חיוור ורגיש יותר.
המשיכו בקריאת הכתוב ותגלו מספר תרופות טבעיות, שמומלץ שתנסו, על מנת להשיב לעור מראה מתוח ורענן יותר.

לימון

בזכות ויטמין C הנמצא בלימון, ניתן להגביר את ייצור הקולגן. אותו קולגן, מסייע לשיפור גמישות העור. כל שצריך לעשות הוא לסחוט מעט מיץ לימון ולשפשף אותו על עור הפנים. יש להשאיר אותו 5 עד 10 דקות ולאחר מכן לשטוף במים. יש לחזור על הפעולה לפחות פעמיים-שלוש ביום. על מנת להשלים את הטיפול, יש למרוח לאחר השטיפה, קרם לחות.

אלוורה

החומצה המאלית הנמצאת באלוורה, מסייעת לשיפור גמישות העור. כל שיש לעשות הוא למרוח ג'ל אלוורה על עור הפנים. להשאיר כ-15 עד 20 דקות ולאחר מכן לשטוף אותו במים פושרים. ניתן ומומלץ לחזור על הפעולה מספר פעמים בשבוע.

מלפפון

הוא ידוע כמרענן ומחייה את העור. יש לטחון חצי מלפפון, לסנן את הנוזלים שלו ולמרוח על עור הפנים עד שהוא מתייבש. לאחר מכן, יש לשטוף במים קרים. יש לבצע את הפעולה פעם ביום.

שמן זית

ידוע שלשמן הזית יש סגולות רפואיות. אחת מהן היא לשמור על לחות עור הפנים. כל שיש לעשות הוא לחמם מעט את שמן הזית, למרוח על הפנים ולעשות בתנועות מעגליות כ-10 דקות. מומלץ לבצע את הטיפול הזה לפני השינה. במידה ואין לכם שמן זית, ניתן גם להשתמש בשמן קוקוס, שמן שקדים או שמן חוחובה.

וחוץ מתרופות טבעיות?

מלבד התרופות הטבעיות הללו שתוכלו להכין בקלות רבה בבית, תוכלו גם לתת חיזוק עם תוספי תזונה המותאמים לטיפוח עור הפנים. אחד מהם הוא תוסף הנקרא ביוסיל.  מומלץ לקרוא על התוסף בטרם הקנייה והשימוש.

טבע כל משווקת את מוצרי אלטמן.

לרכישת תוספי תזונה במחירים משתלמים, הקליקו כאן