אם יש משהו שברור לכל אחד ואחד מאיתנו ואנו לא צריכים הוכחות זה שאורח חיים בריא בשילוב תזונה נכונה ופעילות גופנית מאריכים את חיינו מעל לכל צל של ספק. גוף האדם הוא מכונה שבמרכזה פועלים שני מנועים, המוח והלב, אם נשמור על שניהם כמו שצריך, המכונה הזו תאריך שנים. כמו שבמכונית שלכם אתם שמים את הדלק הנכון בצירוף של תוספי דלק שונים כך גם גופינו דורש תוספים שונים להשלמת המכלול שייתן את הדלק הדרוש לנו. ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון וחלבונים הם התוספים השונים המספקים לגוף הגנה מלאה ודואגים לכך שתאים יתחדשו והתהליכים הפיזיולוגיים הסדירים יתרחשו.

 

תזונה נכונה וספורט

אז כמו שכבר אמרנו, שהגוף זקוק לדלק הנכון בכדי להמשיך לפעול כהלכה אז איפה רוב האנשים טועים?, רובינו חוטאים לפעמים בחטיפים, אלכוהול, מזון מהיר ומעובד שלא מטיבים עם גופינו ואף עושים לו נזק, מאכלים רוויי שומן וסוכרים עושים נזק לכלי הדם שלנו ועלולים לגרום למחלות לב. תזונה בריאה הכרחית לנו בכדי שנאריך חיים ולא רק נאריך אלא נחייה את מה שיש לנו באיכות חיים נאותה. אנו ניתן לכם מגוון הצעות שיעזרו לכם לשמור על אורך חיים בריא, למשל: הירשמו לקבוצת ריצה, קבוצה של אנשים שנפגשים מספר פעמים בשבוע לפעילות של ריצה, זה נחמד מכיוון שזו פעילות חברתית, פוגשים אנשים ובנוסף הקבוצתיות הזו מחייבת אותנו באופן מסוים וגורמת לנו להגיע למפגשים הללו גם בימים שפחות בא לנו, לבד יהיה קל לנו לוותר לעצמינו אך אם זה בקבוצה זה מרגיש מחייב. זו לא עוד קלישאה שחוקה, להיות בכושר זה אושר, כשאתם הולכים ברחוב ולא מתנשפים, או כשאתם צריכים לעלות במדרגות ולא מתנשפים, או כשאתם במשחק עם חברים ואתם מרגישים שהגוף לא סוחב, כמו אוטו בעלייה, כל אלה מצבים מביכים ולא נעימים שתוכלו להימנע מהם בשמירה על אורך חיים בריא וכושר גופני. עצה נוספת מאיתנו, הכינו לכם כל יום קופסת אוכל עם כריכים וירקות, מה שימנע מכם לקנות מזון מהיר ולא בריא, גם אם תחטאו פה ושם באיזו פרוסת עוגה או חטיף זה לא נורא כל עוד אתם שומרים על תזונה נכונה וספורט.

 

ויטמינים

ישנם בשוק כיום מגוון של ויטמינים שניתן לקחת בכמוסות כיד המלך, אבץ, המשמש כנוגד חמצון נהדר ושומר על העור מפני הזדקנות,אומגה 3,עוזרת למוח טובה מאד לזיכרון, Q10, ויטמין A,טוב למערכת הראייה,השתן והעיכול,  ויטמין B למי שממעט בצריכת בשר וכד'. ישנן כמוסות המכילות מגוון ויטמינים ביחד. בנוסף לויטמינים ישנם גם פירות שונים בנוסף לאלו שכבר אנו מכירים שנים כמו תפוחים,תפוזים ודומיהם, בשנים האחרונות נוצרה מודעות גדולה למזונות על כגון, חמוציות, אוכמניות, גוג'י ברי, ובכלל פירות יער נוספים העשירים בנוגדי חמצון המסייעים לגוף שלנו למנוע גידולים סרטניים. לרכישת תוספי תזונה וויטמינים במחירים משתלמים, הקליקו כאן